Fenomen rodzinnych sesji zdjęciowych- czy warto?

Fenomen rodzinnych sesji zdjęciowych- czy warto?

Od kilku lat panuje moda na rodzinne sesje zdjęciowe wykonywane przez profesjonalnych fotografów. Przyszłe bądź młode mamy chętnie uwieczniają najpiękniejsze chwile. Zastanawiasz się nad taką pamiątką? Sprawdzamy oferty fotoreportaży.

Rodzaje sesji

Fotografowie oferują wykonanie różnego rodzaju sesji rodzinnych: ciążowych, noworodkowych, dziecięcych, portretów. Usługi mogą być wykonywane w studio fotograficznym z wykorzystaniem specjalnych teł i innych rekwizytów, w klimatycznej plenerowej scenerii, a nawet w domowym zaciszu klienta. Studia w zależności od wymagań, mogą zapewnić kostiumy oraz charakteryzację. Sesje mogą być utrzymane w różnych motywach- świątecznych, urodzinowych i innych.

Formaty zdjęć

Po zakończonej sesji każde zdjęcie przechodzi proces obróbki. Wówczas możemy zaprojektować własną foto książkę, która będzie pełnić rolę wyjątkowego pamiętnika. Zdjęcia możemy wydrukować w różnych formatach, istnieje możliwość nadruków na kubkach bądź poduszkach. Oczywiście klient otrzyma także wersję cyfrową, by móc pochwalić się efektem końcowym na portalach społecznościowych.

Pomysł na prezent

Profesjonalna sesja zdjęciowa to idealny prezent dla każdego. W ofertach większości fotografów znajdują się vouchery na dowolny fotoreportaż. Karty podarunkowe mogą być spersonalizowane i pięknie zapakowane dostarczone pod każdy adres. Osoba obdarowana może wykorzystać voucher w najlepszym dla siebie momencie lub okazji.

Post Comment