Szydełkowanie jest babcine? Nie!

Szydełkowanie jest babcine? Nie!

Lockdown to idealny czas na naukę i doskonalenie nowych umiejętności. Najlepszym sposobem na relaks i zapełnienie wolnego czasu to rękodzieło. Zdecydowanym trendem wśród instagramiczów stało się szydełkowanie. Piękne maskotki i inne akcesoria robią furorę. Ty też możesz stworzyć coś pięknego!

Jak zacząć?

Podstaw szydełkowania możesz nauczyć się dzięki licznym filmikom na YouTube lub lekcjom na blogach. Ich autorzy wytłumaczą ci wszystko, krok po kroku. Zobaczysz, że satysfakcja z samodzielnie udzierganej maskotki jest niesamowita! Szydełko i kawałek włóczki znajdziesz w każdej pasmanterii jak i również w sklepach internetowych. Dla początkujących najlepsze jest szydełko o wielkości 3,5 mm.

Co wydziergać?

Inspiracje są w tej kwestii kluczowe. W internecie znajdziesz masę pomysłów, co stworzyć w zależności od poziomu twoich umiejętności. Koniecznie zaobserwuj kilka kont na Instagramie. Możesz także kupić niektóre rękodzieła.

Obal stereotyp dziergającej babci!

Poznaj różne techniki i eksperymentuj. Baw się rękodziełem i otwórz umysł. Szydełkowanie pozwala się rozluźnić i odprężyć, a ponadto jest źródłem ogromnej satysfakcji. Zacznij nową przygodę i stwórz coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Post Comment