Najsłynniejszy polski jasnowidz

Najsłynniejszy polski jasnowidz

Z jego usług korzystali zarówno policjanci jak i osoby cywilne z Polski i z zagranicy. Zajmował się sprawami kradzieży, gubionych dokumentów, ale także zaginięciami ludzi, samobójstwami czy morderstwami.

Kim jest Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski urodził się w 1963 roku w Człuchowie. Z zawodu jest tokarzem, wychowuje dwójkę dzieci. Od ponad 20 lat zajmuje się jasnowidzeniem. Wiele osób podważa jego paranormalne zdolności, zarzucając mu oszustwa. Choć do jego umiejętności można podchodzić sceptycznie i wiele razy się mylił, nie można mu jednak odmówić kilku niezwykłych sukcesów.

Ewa z Nieborzyna

W małej miejscowości Nieborzyn w województwie mazowieckim zaginęła 50 letnia Ewa. Kobieta wyszła z domu i już do niego nie wróciła. Bliscy zgłosili to na policję, która rozpoczęła bezowocne poszukiwania. Brał w nich udział pies tropiący i helikopter z noktowizorem, nie przyniosło to jednak skutku. Rodzina udała się zatem do Krzysztofa Jackowskiego. Miał on wizję dzięki której stwierdził, że kobieta nie żyje i jest powieszona w budynku gospodarczym. Niestety okazało się to prawdą.

Jak działa Jackowski?

Po uprzednim ustaleniu terminu spotkania do jasnowidza należy przyjść z jakimś osobistym przedmiotem osoby zaginionej. Następnie zostawić jasnowidza samego na 30-40 minut, ponieważ podobno obecność może zakłócać wizje. W tym czasie mężczyzna m.in. dotyka i wącha przedmiot, który dostał.

Post Comment