Lody ekipy – o co tu chodzi?

Lody ekipy – o co tu chodzi?

Pojawienie się lodów ekipy wywołało ogromną burzę. Wykupiono je w kilka godzin, ludzie walczyli o każdą sztukę, a ceny papierków na allegro osiągały ceny kilku tysięcy złotych.

Można powiedzieć, że lody ekipy są prawdziwym świętym graalem na rynku. W internecie można znaleźć filmiki z poszukiwań produktu, a kasjerzy niejednokrotnie opowiadają o swoim poirytowani związanym z nieustannymi pytaniami o ich dostępność. Kim jest Friz i jego ekipa i dlaczego ich lody są tak popularne?

Youtubowa ekipa

Twórcą ekipy jest Karol Wiśniewski “Friz”. Grupa działa na platformie youtube, a ich filmiki osiągają ponad milion odsłon. Nagrywają daily vlogi, challenge, a od niedawna coraz częściej piosenki. Członkowie ekipy mieszkają razem w jednym domu w krakowie. Ekipa prężnie się rozwija. Friz założył spółkę, chciał wejść z nią na giełdę, a obecnie współpracuje z firmą koral, czego owocem są lody ekipy.

Dlaczego są tak popularne?

Ekipa Friza ma ogromne grono młodych fanów w wieku 8-15 lat. Lody ekipy są produktem stosunkowo tanim. To połączenie sprawiło, że lody ekipy stały się towarem tak pożądanym. Grupę docelową dopasowano idealnie do produktu. Młodzi fani w łatwy sposób mogli zdobyć coś związanego z ich idolami. Napędziło to niesamowite zainteresowanie, które nieustannie podbijane jest ze względu na szumne akcje z nimi związane. Horrendalne ceny za sam papierek czy walki w sklepach napędzają reklamę i zwiększają pożądanie i tak już popularnego produktu.

Post Comment