Różowy kolorem męskości

Różowy kolorem męskości

Bądź mężczyzną i odważ się stawić czoła stereotypom. Według światowych domów mody, kolor różowy nie jest wyłącznie dla kobiet. Zobacz stylizacje najlepszych projektantów i ubieraj się modnie!

Wbrew pozorom, w przeszłości głównie chłopców ubierano na różowo. Powszechnie uważano, że kolor różowy symbolizuje zdecydowanie i siłę- idealnie odzwierciedla chłopięcą osobowość. Zmieniło się to w XX wieku, kiedy w reklamach dziewczęcych ubrań dominował róż. Wówczas przyjęto, iż różowy to kolor tylko dla dziewczynek, natomiast chłopców lepiej ubierać na niebiesko.

Obecna moda łamie wszelkie zasady i stereotypy. Swoim odważnym wyrazem dziwi i szokuje, jednak ludzie coraz chętniej podążają za najnowszymi krzykami mody. Różowy był hitem ubiegłego lata. Mężczyźni oswoili się z tym kolorem, decydując się na różowe koszule, wstawki, a nawet całe stylizacje utrzymane w rozmaitych odcieniach różu- pudrowym, pastelowym, fuksji. Odważniejsi stawiają na róż także podczas wizyty u fryzjera, farbując całe włosy- różowy zdecydowanie odmładza i dodaje charakteru.

Post Comment