Sztuczne lodowiska – jaka jest cena tej atrakcji?

Sztuczne lodowiska – jaka jest cena tej atrakcji?

Świetna zabawa dla małych i dużych – sztuczne lodowiska, bo o nich mowa, to ciekawa inwestycja na czasie, którą warto rozważyć. Jest nie tylko wszechstronna, ale też stosunkowo łatwa do realizacji i dostępna. Czy sprawdzi się w twojej okolicy? Jaka jest cena tej atrakcji? Sprawdźmy!

Sztuczne lodowiska – zarobek i zabawa

Montaż sztucznego lodowiska warto przemyśleć, jeśli jesteśmy osobami prywatnymi lub mieszkańcami okolicy, w której brakuje tego typu atrakcji. Nie zagrażać nam będzie konkurencja, więc mamy szansę na poprowadzenie dobrze prosperującego biznesu, a jednocześnie zapewnimy rozrywkę lokalnej społeczności. Sztuczne lodowiska to alternatywa dla naturalnych stoków i górek. Jest bezpieczniejsza niż naturalny lód oraz wygodna do jazdy. Można w niej uprawiać rekreacyjną jazdę na łyżwach, ale też inne sporty zimowe: hokej czy curling. Sztuczne lodowiska można także wynająć – to idealne rozwiązanie dla tych, którzy dopiero badają rynek i chcą postawić je na jeden sezon.

Sztuczne lodowiska – cena

Koszt instalacji sztucznego lodowiska zależy od jego powierzchni, ale też od czasu, na jaki zostanie zamontowane. Jeśli zdecydujemy się na montaż takiej atrakcji, warto wziąć też pod uwagę lokalizację i współpracę z lokalną gastronomią. Po zabawie na lodzie każdy lubi napić się czegoś gorącego. Dzięki temu wesprzemy też lokalnych przedsiębiorców. Warto pomyśleć też o wynajmie wypożyczalni łyżew i zapewnieniu toalety.

Proces stawiania lodowiska można sfinalizować w kilka dni. To kompleksowe działanie zaczynające się od niwelacji terenu. Następnie instaluje się agregaty chłodnicze, bandy, a po schłodzeniu całej instalacji zalewa się teren wodą i tworzy taflę. Żeby mieć pewność, że nasze lodowisko będzie bezpieczne dla wszystkich, warto powierzyć to profesjonalistom takim jak https://www.ras-lodowiska.pl/. Poza instalacją odpowiedniego sprzętu i zapewnieniem zaplecza technicznego firma poinstruuje nas w zakresie obsługi sztucznego lodowiska i zapewni serwis w razie awarii. Przykładowe realizacje firmy można znaleźć w internecie.

Post Comment