Stara Morawa nad Zalewem – noclegi dla zakochanych

Stara Morawa nad Zalewem – noclegi dla zakochanych

Dokąd pojechać na romantyczny wypad? Jeśli oboje kochacie góry i chcecie wspólnie uciec od zgiełku wielkich miast, skierujcie się na Ziemię Kłodzką. Nie zabraknie tam wyjątkowych lokacji, w których klimat bardzo sprzyja zakochanym parom. Pamiętajcie również o zarezerwowaniu wygodnych apartamentów, w których będziecie mogli zaszyć się po całym dniu pełnym atrakcji. Stara Morawa nad Zalewem to idealne miejsce na noclegi według wielu turystów i ich drugich połówek. Dowiedzcie się, dlaczego.

Stara Morawa nad Zalewem – wybierzcie noclegi w malowniczej okolicy

Stara Morawa położona jest nad Zalewem, więc czekają Was noclegi w otoczeniu przyrody, gór, a także malowniczego zbiornika wodnego. Jeśli macie ochotę na wspólne pływanie, wybierzcie się nad kąpielisko. Wolicie spacerować? W takim razie możecie przejść jednym z kilku szlaków na śnieżnik. Przejedźcie się również do Międzygórza i obejrzyjcie wyjątkową architekturę w stylu norweskim oraz tyrolskim. Niedaleko także znajdziecie miejsce wprost stworzone dla zakochanych, czyli wodospad Wilczki. Jest on częścią Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego.

Jeśli natomiast interesują Was nie tylko te spokojniejsze atrakcje i chcecie razem przeżyć coś bardziej ekscytującego, czekają na Was liczne ścieżki rowerowe oraz trasy narciarskie. W Czarna Góra Resort Ski będziecie mogli skorzystać z wielu sportowych atrakcji i przejechać się superszybkim wyciągiem Luxtorpedą.

Stara Morawa nad Zalewem – wygodne noclegi dla dwojga

Atrakcje to nie wszystko. Potrzebne jest także miłe i ciche miejsce, w którym wieczorem można wypić herbatę albo lampkę wina i naładować baterie na kolejne dni. Dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o noclegi jest aparthotel Starej Morawie nad Zalewem https://apartamentystaramorawa.pl/. Przestronne pokoje wyposażone w łazienkę oraz aneks kuchenny zapewnią Wam wszystko, czego możecie potrzebować. Znajdziecie tam też miejsce na grilla, salę z kominkiem oraz będziecie mogli podziwiać okoliczną florę i faunę z daleka od wielkomiejskiego gwaru.

Post Comment