Preparat na rany ze srebrem – regeneracja i odżywienie

Preparat na rany ze srebrem – regeneracja i odżywienie

Na rynku znajdziemy mnóstwo różnych preparatów na rany. Jest ich tak dużo, że paradoksalnie trudno wybrać tylko jeden. Jak więc podjąć decyzję? Okazuje się, że najwyższą skuteczność wykazują produkty bazujące na sprawdzonych składnikach. Jednym z nich jest srebro.

Srebro – jakie ma zastosowania?

Większość z nas doskonale zna srebro. Przecież jest ono od lat wykorzystywane w branży jubilerskiej. Jednak nie wszyscy wiedzą, że jest równie chętnie używane do produkcji kosmetyków i środków farmaceutycznych. Srebro koloidalne, bo o nim mowa, to substancja będąca połączeniem jonów srebra i wody. W ten sposób powstaje odżywcza formuła, idealna na rany i nie tylko. Mnogość zastosowań srebra sprawia, że jest cennym składnikiem dezodorantów, kremów do rąk i stóp, mgiełek oczyszczających, balsamów do ciała czy szamponów. Znajdziemy je także w preparatach na rany i odleżyny. Odpowiadają za to wyjątkowe właściwości srebra. Czas je poznać!

Preparat na rany ze srebrem – co sprawia, że jest wart uwagi?

Preparat na rany ze srebrem to środek wspierający regenerację. Nic w tym dziwnego – srebro wykazuje dobroczynne działanie na wielu poziomach. Jest wykorzystywane w leczeniu oparzeń, ukąszeń owadów oraz odleżyn. Często stosuje się je w celu złagodzenia trądziku i różnych zaognień. Produkty na jego bazie mogą występować pod postacią kremów, balsamów czy mgiełek. Dzięki temu łatwiej dobrać odpowiedni preparat na rany ze srebrem dla siebie. Na uwagę zasługuje też fakt, że srebro jest znane od wieków, a jego lecznicze działanie potwierdziły liczne badania. Niektóre produkty na bazie srebra są hipoalergiczne, czego doskonałym przykładem są preparaty na rany ze srebrem dostępne na stronie https://www.naturamedica.pl/produkty. Warto włączyć je do pielęgnacji, by przyspieszyć gojenie się ran i głęboko odżywić skórę. Można też stosować kosmetyki ze srebrem profilaktycznie. Wystarczy dobrać odpowiedni produkt, który będzie jak najbardziej naturalny. Ważne, by nie zawierał wysuszającego alkoholu. Wtedy będzie miał szansę zadziałać i zapewnić oczekiwane efekty.

Post Comment