Fordon pizza – sprawdź co masz na talerzu

Fordon pizza – sprawdź co masz na talerzu

Wszyscy lubimy pizzę. Niezależnie od tego czy jest to Fordon pizza czy pizza wytworzona w innym miejscu, jedząc ją nie często przychodzą nam do głowy myśli na temat tego czy pizza jest zdrowa. Czy jest?

Fordon pizza – jedz na zdrowie!

Okazuje się, że naukowcy z Instytutu Badań Farmaceutycznych w Mediolanie stwierdzili, że jedzenie pizzy, o ile zawiera prawdziwy sos pomidorowy, jest korzystne dla zdrowia. Jednak to nie wszystko. Pizza Fordon, tak jak każda inna, zdaniem włoskich badaczy obniża
ryzyko raka. Spowalnia również procesy starzenia, a także chroni przed miażdżycą.

Te prozdrowotne właściwości pizza zawdzięcza likopenowi zawartemu w pomidorach.  Naukowcy doszli do wniosku, że osoby jedzące pizzę dwa razy w tygodniu, a nawet i częściej, są o 59% mniej zagrożone zachorowaniem na raka przełyku, a o 34% na raka gardła i o 25% na raka jelita grubego. Badanie, które doprowadziło do tych wniosków, objęło w sumie ponad 8 tys. pacjentów i zostało opublikowane w periodyku naukowym.

Wspomniany likopen należy do grupy antyoksydantów, jest on jeszcze lepiej przyswajalny przy podgrzaniu pomidorów, a najlepiej przetworzeniu ich z dodatkiem oliwy, czyli sos pomidorowy do pizzy to samo zdrowie.

Ciekawostką jest to, że zioła dodawane do pizzy nie tylko ułatwiają trawienie, ale także mogą hamować proces rozwoju raka prostaty.

Zatem nie tylko Fordon pizza, ale każda pizza może być zdrowa.

Fordon pizza – zamów koniecznie!

Fordon pizza uchodzi za najlepszą w mieście. Warto jej spróbować! Można znaleźć jeszcze inną lokalizację pizzy Fordon. Wystarczy kliknąć w link: https://pizzeria-twojesmaki.pl/.

Fordon pizza raczy swoimi smakami już od 2009 r. i jest dostępna we wszystkie dni tygodnia. Możesz odebrać ją osobiście i zapłacić 50% mniej. Fordon pizzę zjesz także w lokalu lub zamówisz z dowozem.

Pamiętaj o poproszeniu o ulubiony sos. Masz do wyboru: łagodny, czosnkowy, pomidorowy, ketchup, meksykański, ostry, tysiąca wysp, salsę oraz BBQ.

Pizza smaczna i zdrowa? To Fordon pizza!

Post Comment