Biżuteria z labradorytem – noś ją z dumą

Biżuteria z labradorytem – noś ją z dumą

Naturalne kamienie coraz częściej wykorzystywane są w branży jubilerskiej. Konsumenci pokochali ich nietuzinkową urodę. Niektórzy wierzą też w magiczne moce przypisywane określonym kryształom. Na przykład kwarc różowy ma przyciągać miłość, zaś kryształ górski – oczyszczać. A co można powiedzieć o labradorycie?

Labradoryt – jakie właściwości mu się przypisuje?

Labradoryt to kamień o wyjątkowej urodzie. Być może dlatego zdobył serca tak wielu osób. Choć labradoryt jest koloru ciemnoszarego, ma metaliczny połysk i różne odcienie. Zazwyczaj są w kolorach od granatu, aż po pomarańcz. Każdy kamień jest inny, dlatego biżuteria z labradorytem jest tak chętnie wybierana przez panie, które chcą czuć się wyjątkowo. Przypisany jest zodiakalnym Lwom, Skorpionom i Strzelcom. Jednak może nosić go każdy, kto potrzebuje jego uzdrawiającej mocy. Labradorytowi przypisuje się bowiem właściwości lecznicze. Ma odpędzać złą energię wspomagać kreatywność. Osobom, które szukają własnego miejsca w życiu pomoże w określeniu celu i pozwoli iść w jego kierunku z zapałem. Doda sił i otworzy umysł. Labradoryt łączy energię Słońca i Księżyca, dzięki czemu wspiera w trudnych chwilach.

Biżuteria z labradorytem – stylowy dodatek

Biżuteria z labradorytem skrywa w sobie moc, która może wesprzeć nas w codziennych wyzwaniach. Jednak to przede wszystkim ozdoba, która pięknie podkreśli urodę i uzupełni każdą stylizację. Dostępne są zarówno naszyjniki, kolczyki, jak i bransoletki z labradorytem. Można je nosić osobno lub w komplecie. Wszystko zależy od tego, co najbardziej podoba się właścicielce. Warto tylko zwrócić uwagę, czy labradoryt jest naturalny. Tylko wtedy bowiem będzie posiadał magiczne właściwości. Gdzie w takim razie znaleźć taką biżuterię? Najlepiej poszukać w internecie. Na stronach takich jak https://misarte.com.pl/pl/c/Labradoryt/60 dostępne są kolczyki, bransoletki i inne stylowe dodatki z labradorytem. Każdy z nich jest wyjątkowy – zupełnie tak, jak Ty. Zyskujesz więc nie tylko elegancką biżuterię z labradorytem, ale również wsparcie, dzięki jego magicznym właściwościom.

Post Comment