3 zabiegi estetyczne, które oferuje gabinet stomatologiczny

3 zabiegi estetyczne, które oferuje gabinet stomatologiczny

Już od wielu lat panuje moda na piękne, równe i idealnie białe zęby, jednak tryb życia większości z nas uniemożliwia utrzymanie swojego uzębienia w idealnym stanie. Chociaż znani aktorzy czy muzycy w mediach pokazują nam swoje perfekcyjne uśmiechy, to dla zwykłych ludzi takie usługi wydają się być niedostępne. Jednak coraz więcej klinik dentystycznych wprowadza do swojej oferty zabiegi z dziedziny stomatologii estetycznej. Co więcej, cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem klientów i to nie tylko osób publicznych, ale także zwyczajnych pacjentów. Sprawdź, na jakie zabiegi medycyny estetycznej możesz liczyć w gabinecie stomatologicznym.

1. Gabinet stomatologiczny – wybielanie zębów

Wybielanie zębów to bardzo popularna praktyka wśród osób, które mierzą się z problemem odbarwionego szkliwa. Słodzone napoje, kawa czy papierosy mogą powodować, że nawet zadbane zęby żółkną. Na szczęście kompetentny dentysta pozwoli pacjentowi odzyskać dawną biel, dzięki najnowszym technologiom wybielającym. Dzięki indywidualnie dobranej metodzie wybielania, możliwe jest uzyskanie naturalnego odcienia, który będzie sprawiał wrażenie, że zęby są lśniące i zdrowe.

​2. Gabinet stomatologiczny – implanty

Implanty zębów to bardzo pozytywny trend w medycynie estetycznej, dzięki któremu wiele osób jest w stanie uzupełnić swoje braki w uzębieniu i pozbyć się kompleksów. Klinika, która oferuje tego typu usługi, bardzo często chwali się pięknymi uśmiechami pacjentów, którzy poddali się zabiegowi wszczepienia implantów. Przykładową galerię znaleźć można tutaj https://perfektsmile.pl/, na stronie gabinetu stomatologicznego w Brodnicy.

​3. Gabinet stomatologiczny – piaskowanie

Ciekawym i wartym uwagi, chociaż nie tak dobrze znanym zabiegiem jest piaskowanie. Dzięki niemu można pozbyć się przebarwień oraz drobnych ilości kamienia nazębnego. Cały proces wykonuje się przy użyciu piaskarki stomatologicznej. Usuwa ona warstwę płytki nazębnej przy pomocy strumienia wody pod dosyć dużym ciśnieniem oraz zawartych w nim drobin czyszczących.

Post Comment