3 powody, dla których warto zamienić hybrydy na lakiery tytanowe

3 powody, dla których warto zamienić hybrydy na lakiery tytanowe

Jeśli lubisz mieć zadbane dłonie, z pewnością jesteś na bieżąco ze wszystkimi nowoczesnymi technikami zdobienia paznokci. Popularne ostatnio hybrydy na pewno nie mają przed Tobą tajemnic, ale czy słyszałaś już o lakierach tytanowych? Jeśli wciąż zastanawiasz się, która opcja jest najlepsza dla twoich paznokci, przeczytaj, dlaczego powinnaś swoją lampę z promieniami UV wyrzucić za okno i wyposażyć się w zestaw tytanowych pyłków.

1. Lakiery tytanowe dają naturalny efekt

Przedłużanie paznokci metodą hybrydową daje trwały efekt, jednak wiąże się to często ze znacznym pogrubieniem płytki paznokcia, która przez to wygląda dość sztucznie. Chociaż hybrydowe paznokcie miały być alternatywą dla tipsów, niekiedy jednak do bólu je przypominają. Tytanowe paznokcie natomiast, mimo że są równie wytrzymałe jak hybrydy, są dużo cieńsze, dzięki czemu wyglądają naturalnie i kobieco.

2. Lakiery tytanowe możesz robić bez lampy

Zapomnij o szkodliwym promieniowaniu UV. Pudry do manicure tytanowego utwardzają się w kontakcie z powietrzem, bez pomocy lampy, której używa się po pomalowaniu paznokci lakierem hybrydowym. Dzięki temu nie musisz inwestować w drogi sprzęt, który w rzeczywistości uszkadza twoje paznokcie. Wielobarwne pudry oraz wszystko czego potrzebujesz do wykonania manicure tytanowego znajdziesz tutaj: https://revelpolska.pl/kategoria-produktowa/kolekcja-kolorow/. Od teraz, dzięki lakierom tytanowym, możesz cieszyć się trwałością taką samą trwałością, przy użyciu bezpiecznych metod stylizacji paznokci.

3. Lakiery tytanowe korzystnie wpływają na paznokcie

Największą zaletą lakierów tytanowych jest to, że pyłki koloryzujące nie tylko są całkowicie bezpieczne dla twoich paznokci, ale także regenerują i wzmacniają płytkę. Sprawia to, że możesz bawić różnymi kolorami i stylizacjami, bez ryzyka, że wkrótce zrujnujesz sobie paznokcie. Manicure tytanowy dostarcza płytce niezbędnych witamin, dzięki którym nie żółkną i są mniej łamliwe. Jeśli do tej pory stosowałaś lakiery hybrydowe, tytan sprawi, że twoje paznokcie odżyją.

Post Comment