Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Wybór pluszaka dla pupila.

Czas zabaw z psem jest dobrą szansą, aby spożytkować energię swojego zwierzaka, jednocześnie wzmacniać zaufanie. Regularne psoty wpływają dobrze na formę psa, a także dają frajdę opiekunowi. Gry dobrze jest wzbogacać przy użyciu zabawek dla psów. Na rynku znajdziemy wiele różnorodnych typów zabawek dla psów, jednak jak wybrać tą najlepszą?

Piłki dla psa.

Ukochaną zabawką wszystkich psów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę dostaniemy w większości punktów zoologicznych w zróżnicowanych wielkościach, pasujących do gabarytów naszego psa. Piłki dla psów produkowane są z szeregu materiałów, mogą być piłki z gumy, z materiału a także plastikowe. Wybierając piłki dla psa należy wziąć pod uwagę na jej wielkość. Rozmiary piłek dla psów są uniwersalne, jednak trzeba myśleć o prawdopodobieństwie zadławienia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa jest za mała. Kupując nową piłkę pamiętajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to niezwykle istotne, jeśli jesteśmy opiekunami niewielkich odmian psów, jak pudle lub yorki, którym wybieramy niestandardowe rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcemy poszaleć z pupilem na łonie natury doskonałym wyborem jest frisbee dla psa. Ciężko znaleźć czworonoga, który nie zakocha się w tej zabawie. Frisbee dla psa dużo lepiej używać na otwartej przestrzeni, jak łąka, park czy ogród, tam gdzie pies ma możliwość nabrania prędkości. Jeśli piesek potrafi przynosić zabawkę spowrotem, warto znaleźć frisbee dla psa o odpowiedniej wielkości, aby psu łatwo można było trzymać zabawkę w zębach. Frisbee dla psa nie może być zbyt twarde, gdyż istnieje możliwość przypadkowego uderzenia zwierzęcia zabawką w trakcie zabawy, dlatego mając na celu ustrzeżenie się nieprzyjemnych wypadków wybierajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee może być ekscytującą postacią aktywności fizycznej, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

https://www.krakvet.pl/ sklep zoologiczny online